Na het vertrek van Lukasz en Dagna in juni 2018 gingen we op zoek naar iemand voor de organisatie van het horecagedeelte. Met Corinne vonden we de geknipte kandidaat!
Corinne werkte met hart en ziel gedurende 4 jaar naast haar studies en later naast haar ‘dagjob’ voor de club. In 2020 startte Juline als ‘sidekick’ van Corinne zodat de combinatie werken en Hera haalbaar bleef.
Ondertussen timmert Corinne verder aan haar professionele activiteiten waardoor de combinatie met de organisatie van het clubhuis niet meer haalbaar is.
Het Hera bestuur wil Corinne uitdrukkelijk bedanken voor de afgelopen 4 jaar waarin ze zich volledig heeft gegeven en telkens gezorgd heeft dat de horeca vlot draaide.
MERCI voor je engagement Corinne en veel succes met al je nieuwe uitdagingen!!!
Na 4 jaar zijn we dus genoodzaakt op zoek te gaan naar een nieuwe kandidaat om de organisatie het horecagedeelte verder te zetten.
Ken je iemand of ben je zelf de geknipte persoon? Is avond- en weekendwerk geen probleem? Bekijk dan zeker de vacature en neem contact op!