Beste Junioren
Hopelijk hebben jullie geslaagde examens achter de rug en kunnen jullie nu op welverdiende vakantie vertrekken.
Wij kondigen hieronder de ploegen aan zoals die de voorbereiding op de competitie zullen aanvatten. De kernen werden opgemaakt door het jeugdcomité i.s.m. de technische Staff en de betrokken coaches.
Aan de samenstelling is heel wat overleg vooraf gegaan.
Wij herhalen dat de selecties bepaald zijn op basis van de evaluatie van het afgelopen seizoen. Noteer dat wij voor de leeftijd van junioren ook kijken naar de posities op het veld ; een verdediger wordt derhalve ‘afgewogen’ tegen een andere verdediger (en niet tegen een aanvaller bijvoorbeeld).
Herinner jullie dat het bepalen van een selectie een continu proces is ; dit betekent dat eenieder de kans krijgt om te bevestigen en/of zich ‘op te werken’ naar een ‘hoger’ elftal, en dit gedurende het ganse seizoen.
Finaal is deze bekendmaking dus een MOMENTOPNAME ; aan jullie zélf om (op het veld) deze selecties te bevestigen en/of te tonen dat jullie op de deur kloppen van een ‘hogere reeks’, zodat wij aanpassingen moeten doorvoeren.
Nota : De meisjes en jongens die geselecteerd worden voor de kernen van Dames 1, Dames 2, Heren 1, en reserve jongens worden hiervan door resp. Darran en Pieter op de hoogte gebracht.
Met sportieve groeten,
Het Jeugdbestuur en de Bank Delen Youth Academy
JUNIOREN >>>klik hier